Uredovno vrijeme: Uto.-Pet. 16h-18h; SD Cvjetno naselje, Odranska 8, 10000 Zagreb; e-mail: studentski.kapelan@gmail.com

Zaštitnici fakulteta

Agronomski fakultet: sv. Izidor, ratar (15. V.)

Arhitektonski fakultet: sv.Barbara (4. XII.) i sv.Toma Apostol (3. VII)

Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet: Sv. Ivan Bosco (31. I.)

Ekonomski fakultet: sv. Matej (računovodstvo) (21. IX.) i sv. Bernardin sijenski (marketing) (20.V)

Fakultet elektrotehnike i računarstva: sv. Izidor Seviljski (4. IV.)

Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije: Sv. Kuzma i Damjan (26. IX.)

Fakultet organizacije i informatike: sv. Izidor Seviljski (4. IV.)

Fakultet političkih znanosti i novinarstva: političke znanosti: sv. Toma More (22. VI) novinarstvo: sv. Franjo Saleški (24. I)

Fakultet prometnih znanosti: sv. Nikola (6. XII.) i sv. Gabrijel arkanđel (29. IX.) zrakoplovstvo: Gospa Loretska (10. V.), sv. Terezija od djeteta Isusa (1. X.) i sv. Josip kupertinski (18. IX.)

Fakultet strojarstva i brodogradnje: strojarstvo: sv. Benedikt (11. VII.) i brodogradnja: sv. Petar (29. VI.)

Farmaceutsko-biokemijski fakultet: Sv. Kuzma i Damjan (26. IX.)

Filozofski fakultet: Bezgrešno začeće Marijino (8. XII.)

Filozofija: sv. Justin (1. VI.), sv. Katarina aleksandrijska (25. X.) i sv. Toma Akvinski (28. I.)

Filozofski fakultet družbe Isusove:

Hrvatski studiji: sv. Josip (19. III.)

Arheologija: Sv. Damaz (11. XII.)

Geodetski fakultet: sv. Toma apostol (3. VII.)

Geotehnički fakultet:

Građevinski fakultet: sv.Barbara (4. XII.) i sv. Toma apostol (3. VII.)

Grafički fakultet

Katolički bogoslovni fakultet: sv. Augustin (28. VIII.), sv. Toma Akvinski (28. I.), sv. Ivan apostol (27. XII.) i sv. Alfons Liguri (1. VIII.)

Kineziološki fakultet: sv. Sebastijan (20. I.)

Medicinski fakultet: arkanđeo Rafael (29. IX.), sv. Luka (18. X.), Sv. Kuzma i Damjan (26. IX.)

Metalurški fakultet: sv. Hubert (3. XI.)

Pravni fakultet: sv. Rajmond Penjaforski (7. I.) ; sudci: sv. Ivan Kapistranski (23. X.)

Socijalni rad: sv. Ivan Franjo Regis (2. VII.) i sv. Luisa de Marillac (15. III.)

Prehrambeno-biotehnološki fakultet:

Prirodoslovno-matematički fakultet: sv.Albert veliki (15. XI.) ; matematičari: sv. Hubert (3. XI.)

Rudarsko-geološko-naftni fakultet: sv. Ana (26. VII.) i sv. Barbara (4. XII.)

Stomatološki fakultet: sv. Apolonija (9. II.)

Šumarski fakultet: sv. Ivan Gvalbert (12. VII.)

Tekstilno – tehnološki fakultet: Sv. Homobonus (sv. Dobroslav) (13. XI.)

Učiteljski fakultet: sv. Grgur veliki (3. IX.) i sv. Ivan Baptist de la Salle (7. IV.)

Veterinarski fakultet: sv. Eligije (1. XII.) i sv. Jakov (25. VII.)

Akademija dramske umjetnosti: sv. Genezije (25. VIII.) i sv. Vid (15. VI.)

Akademija likovnih umjetnosti: sv. Luka (18. X.) i sv. Katarina bolonjska (3. IX.)

Muzička akademija: sv.Cecilija (22. XI.) i Sv. Grgur Veliki (3. IX.)

Policijska akademija: sv. Mihael Arkanđeo (29. IX.)

Hrvatsko vojno učilište "Petar Zrinski": sv. Ignacije Lojolski (31. VII.), sv. Ivana Arška (30. V.), sv. Juraj (23. IV.), sv. Mauricije (22. IX.)

Visoka zdravstvena škola: sv. Agata (5. II.), sv. Kamilo de Lellis (14. VI.) i sv. Ivan od Boga (8. III.)

Hrvatsko katoličko sveučilište: sv. Toma Akvinski (28. I.)


Povratak na vrh